Wypożyczalnia samochodów dostawczych w Poznaniu

Wynajem aut dostawczych – Poznań i Wielkopolska

Borexpo to profesjonalna wypożyczalnia samochodów dostawczych w Poznaniu. Oferujemy Państwu możliwość wynajęcia sprawdzonych modeli aut, docenianych przez kierowców na całym świecie. Naszym klientom proponujemy zarówno długoterminowy, jak i krótkoterminowy wynajem aut, dlatego z pewnością znajdą Państwo rozwiązanie idealnie dostosowane do Państwa potrzeb.

Samochody dostawcze na wynajem dla firm

Jeśli prowadzisz firmę, nasza oferta obejmująca wypożyczenie profesjonalnych samochodów dostawczych z pewnością powinna Cię zainteresować. Konkurencyjne ceny, atrakcyjne warunki, zapewniające wynajem krótko- oraz długoterminowy, a także nasza nowoczesna, sprawna i całkowicie bezpieczna flota aut to gwarancja zadowolenia i komfortu dla każdego przedsiębiorcy, który prowadzi firmę i potrzebuje samochodu dostawczego na terenie Poznania. Nasza wypożyczalnia obsługuje Poznań, oferując firmom z tego miasta kompleksowy wynajem dostawczaków, które z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. Dla nas nie jest istotne, w jakiej branży prowadzisz firmę. Możesz być absolutnie pewien, że dostarczymy Ci jeden z wysokiej klasy pojazd dla Twojego biznesu w atrakcyjnej cenie. Miasto Poznań oraz działające na jego terenie firmy długo czekały na tak kompleksową i atrakcyjną ofertę w zakresie wynajmu dla firm. Każdy z pojazdów, który znajduje się w wypożyczalni Borexpo, jest nie tylko bardzo pojemny, lecz także niezwykle komfortowy. Przywiązujemy ogromną wagę do tego, by klienci czuli się w nich w pełni komfortowo, dlatego proponowane auta poddajemy regularnym kontrolom mechanicznym, gwarantującym sprawne, a co najważniejsze całkowicie bezproblemowe pokonywanie kilometrów z przewożonymi ładunkami.

Najdogodniejsze warunki wynajmu samochodów dostawczych dla firm

Wypożyczalnia Borexpo posiada wieloletnie doświadczenie w branży, które pozwoliło nam na stworzenie możliwie najbardziej dogodnych warunków współpracy, które z pewnością usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych w Poznaniu
5 (100%) 1 vote

Nasza flota

Chcesz wypożyczyć samochód lub busa już teraz?
Rezerwacja
RezerwacjaSamochód dostawczy - bus Fiat Ducato 

Bus dostawczy Fiat Ducato

cena od 140 zł
silnik diesla 2,0 JTD
długość całkowita: 4,40 m
długość paki: 2,51 m
Samochód dostawczy - bus Fiat Ducato 

Bus dostawczy Fiat Ducato 15

cena od 170 zł
silnik diesla 2,3 JTD
długość całkowita: 5,10 m
długość paki: 2,86 m
Samochód dostawczy - bus Peugeot Boxer 

Bus dostawczy Peugeot Boxer

cena od 170 zł
silnik 2,8 HDI
długość całkowita: 5,35 m
długość paki: 3,36 m