Wypożyczalnia samochodów dostawczych Poznań

Potrzebujesz pojemnego pojazdu do przewozu ładunku? Chcesz rozbudować firmową flotę i usprawnić przewóz towarów bez konieczności zaciągania kredytu czy dopełniania licznych formalności związanych z klasycznym leasingiem? Poznaj naszą ofertę i przekonaj się, że wynajem samochodów dostawczych może być naprawdę korzystny. Borexpo to profesjonalna wypożyczalnia aut dostawczych w Poznaniu. W ofercie posiadamy niezawodne busy z przestronnymi przestrzeniami ładunkowymi. Są to pojazdy cenionych na polskim rynku marek – m.in. Fiat Ducato i Peugeot Boxer – dopasowane do potrzeb Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Sprawdź i wybierz ekonomiczny środek transportu!

Wynajem samochodów dostawczych Poznań – oferta

Borexpo to wypożyczalnia aut dostawczych w Poznaniu oferująca najem krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy. To pozwoli Ci dopasować rodzaj umowy do aktualnych potrzeb i najlepiej wpisać koszty w przewidywany budżet.
Wśród naszych stałych Klientów znajduje się wiele przedsiębiorstw z Poznania i całej Wielkopolski, które wynajem samochodów dostawczych w systemie długoterminowym traktują jako sposób na uzupełnienie firmowej floty. Współpracujemy jednak także z osobami indywidualnymi, które potrzebują większego pojazdu dostawczego do przewozu materiałów budowlanych, mebli lub innego dużego ładunku, który nie zmieści się w prywatnej osobówce.
Wynajem samochodów dostawczych w Poznaniu polecamy do:

  • przewozu surowców i materiałów potrzebnych do produkcji,
  • realizacji dostaw zamówionych towarów,
  • obsługi przeprowadzek,
  • przewozu ciężkiego sprzętu AGD oraz mebli,
  • na czas awarii firmowych pojazdów.

Doskonale wiemy, że firmowymi busami kierowcy często pokonują setki kilometrów dzienni. Z tego powodu zadbaliśmy, aby oferowane modele łączyły przestronną przestrzeń ładunkową z nowoczesnymi kabinami zapewniającymi wysoki komfort podróży. Oferowane samochody posiadają nowoczesne wyposażenie. Wspomaganie kierownicy i inne systemy wspomagające jazdę ułatwiają manewry na firmowych parkingach oraz zakorkowanych trasach czy objazdach. Bezpieczeństwa przewożonego mienia strzegą alarmy, a podróż urozmaica radio i systemy audio zamontowane w oferowanych modelach.


Odwiedź nas

Wypożyczalnia samochodów
Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J.
ul. Żurawia 10/12/1
60-860 Poznań

Zadzwoń

Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu
od godziny 7 do 21
tel. kom.: +48.601 581 400
tel. kom.: +48.661 623 700

Nasza flota

Chcesz wypożyczyć samochód lub busa już teraz?
Rezerwacja
RezerwacjaSamochód dostawczy - bus Fiat Ducato 

Bus dostawczy Fiat Ducato

cena od 150 zł
silnik diesla 2,0 JTD
długość całkowita: 4,40 m
długość paki: 2,51 m
Samochód dostawczy - bus Fiat Ducato 

Bus dostawczy Fiat Ducato 15

cena od 170 zł
silnik diesla 2,3 JTD
długość całkowita: 5,10 m
długość paki: 2,86 m
Samochód dostawczy - bus Peugeot Boxer 

Bus dostawczy Peugeot Boxer

cena od 170 zł
silnik 2,8 HDI
długość całkowita: 5,35 m
długość paki: 3,36 m

Tani wynajem aut dostawczych w Poznaniu

Oferujemy tani wynajem samochodów dostawczych w Poznaniu. Polecamy auta sprawdzonych producentów z oszczędnymi silnikami diesla, o ładowności do około 1,5 tony. Zapewniamy konkurencyjne stawki w systemie krótkoterminowym, średnioterminowym i długoterminowym.
Niskie ceny i wiele atrakcyjnych promocji okolicznościowych łączymy z solidnością świadczonych usług. Wypożyczalnia samochodów dostawczych Borexpo w swojej flocie posiada wyłącznie nowe auta, które przechodzą regularne kontrole techniczne, mają wykupiony pakiet ubezpieczeniowy i utrzymane są w idealnym stanie. W przypadku umów długoterminowych, zapłacisz stałą miesięczną ratę. W jej ramach zyskasz niezawodne auto dostawcze, które pozwoli Ci bezpiecznie przewozić dowolne ładunki zarówno na krótkich, jak i długich trasach.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych dla firm Borexpo – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Posiadamy bogate doświadczenie jako wypożyczalnia aut dostawczych dla firm. Przez czas dotychczasowej działalności udało się nam bardzo dobrze poznać potrzeby przedsiębiorstw z Poznania oraz całej Wielkopolski i dopasować ofertę do wymogów stawianych przez Klientów biznesowych.
Wynajem samochodów dostawczych w Borexpo jest opłacalny, ponieważ:

  • dysponujemy flotą busów sprawdzonych marek, które cieszą się zaufaniem wśród zawodowych przewoźników,
  • posiadamy nowe auta, które przechodzą restrykcyjne kontrole techniczne, są bezpieczne i niezawodne,
  • zapewniamy konkurencyjne stawki na najem krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy,
  • udostępniamy systemy mocujące do zabezpieczania ładunków,

przedstawiamy Klientowi przejrzysty cennik i warunki umowy – u nas nie musisz obawiać się ukrytych opłat za przekroczenie kilometrów lub zaskoczenia przez inne kary umowne!
Poznaj parametry techniczne i wyposażenie oferowanych modeli. Zarezerwuj samochód dostawczy online lub telefonicznie i zyskaj bezpieczny środek transportu o dużej ładowności.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Poznań
4.9 (98.6%) 43 votes