Samochód zastępczy

Twoje auto uległo wypadkowi? Wypożycz u nas!

Jeśli w wyniku wypadku samochodowego bądź kolizji Państwa samochód uległ uszkodzeniu, które wymaga kompleksowej naprawy, zapewne niezbędny okaże się pojazd zastępczy. Brak możliwości korzystania z własnego auta znacznie utrudni bowiem realizację wszystkich sporządzonych planów. Mając na uwadze potrzeby i jak najwyższy komfort naszych klientów, firma Borexpo oferuje niedrogie, komfortowe i w pełni sprawne pojazdy zastępcze na terenie Poznania. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że samochód w dzisiejszych czasach jest niezbędny, a jego nawet krótki brak może spowodować wiele trudności związanych z dojazdem do pracy, odwiezieniem dzieci do szkoły i wieloma innymi codziennymi czynnościami. Właśnie dlatego oferujemy naszym klientom pojazd zastępczy z OC sprawcy, dbając jednocześnie o to, by każde dostarczone przez nas auto zastępcze charakteryzował wysoki standard oraz taki sam stopień sprawności i bezpieczeństwa. Koszty wynajmu samochodu zastępczego w całości pokrywa sprawca ze swojego OC. Dzięki temu, nasi klienci szybko otrzymują samochód zastępczy, nie wydając na to własnych pieniędzy

Auto zastępcze Borexpo – gwarancja bezpiecznego podróżowania

Warto zadbać, by auto zastępcze wynajęte z OC sprawcy było nie tylko wygodne, lecz także w pełni bezpieczne. Ponieważ naszej profesjonalnej firmie z miasta Poznań zależy na komforcie wszystkich naszych klientów, każdy pojazd zastępczy regularnie przechodzi niezbędne testy mechaniczne, gwarantujące jego użytkownikowi bezpieczne pokonywanie kilometrów. Jako profesjonalna firma z Poznania, oferujemy Państwu nie tylko sprawdzone modele pojazdów, lecz także niezwykle komfortowe warunki współpracy. Wynajem samochodu zastępczego pokrywany jest w całości z OC sprawcy. Model pojazdu zastępczego musi być podobnej klasy co auto uszkodzone, dlatego służymy Państwu pomocą również w zakresie jego wyboru.

Tani samochód zastępczy dla każdego

Nasza firma z miasta Poznań gwarantuje niezwykle atrakcyjne ceny wszystkich świadczonych usług, dlatego tanio i bez żadnych problemów będą mogli Państwo wynająć samochód zastępczy, odpowiadający Państwa wymaganiom. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak często wygląda dostarczenie samochodu zastępczego przez ubezpieczalnię, dlatego pragniemy zaoferować naszym klientom opcję znacznie wygodniejszą i bardziej bezpośrednią. Nasze pojazdy zastępcze to gwarancja wysokiej jakości i optymalnego komfortu.