Wynajem średnioterminowy aut w Poznaniu

Wynajem średnioterminowy samochodów – Poznań i Wielkopolska

Oferujemy atrakcyjny wynajem średnioterminowy samochodów w Poznaniu i Wielkopolsce skierowany w stronę osób prywatnych oraz przedsiębiorców. Dysponujemy nowoczesną flotą aut osobowych, wieloosobowych busów oraz pojazdów dostawczych, co pozwoli każdemu dobrać rozwiązanie szyte na miarę indywidualnych potrzeb.

Wynajem średnioterminowy aut – dlaczego to się opłaca?

Wypożyczalnia samochodów Borexpo z Poznania umożliwia korzystne wynajęcie auta na okres od 1 do 36 miesięcy. Rozwiązanie to dedykujemy przede wszystkim firmom, które chcą poszerzyć służbową flotę bez konieczności obciążania budżetu na zakup nowego pojazdu. Z wynajmu średnioterminowego mogą skorzystać również osoby indywidualne.

Najem średnioterminowy warunkami umowy zbliżony jest do najmu długoterminowego, ale pozwala związać się umową na krótszy okres czasu, co doskonale sprawdzi się w firmach działających sezonowo oraz dla Klientów, którzy chcą wypróbować opłacalność najmu.

Usługę polecamy także przedsiębiorcom, którzy dopiero rozpoczynają działalność gospodarczą, realizują krótkotrwałe projekty wymagające dodatkowego pojazdu lub pojazdów, chcą sukcesywnie rozbudowywać flotę bądź tworzą nowe stanowiska pracy zatrudniając pracownika na okres próbny (gdy umowa nie zostanie przedłużona, auto można zwrócić).

Z wynajmu krótkoterminowego samochodów w Borexpo płynie szereg korzyści:

  • rozłożenie obciążenia finansowego na dłuższy okres czasu
  • prosta procedura finansowania przedsięwzięcia (umowę najmu można podpisać „od ręki” – leasing i kredyty bankowe nie dają takiej możliwości)
  • możliwość rozbudowywania lub zmiany firmowej floty (najem pozwoli na dobór samochodów z klasy najlepiej dopasowanej do prowadzonej działalności)
  • szeroki wybór nowych i bezpiecznych pojazdów z ekonomicznymi silnikami
  • atrakcyjne stawki
  • możliwość bezgotówkowego rozliczenia umowy

Wynajem średnioterminowy – dobierz auto na miarę swoich potrzeb

Nasza flota obejmuje samochody osobowe dostosowane do jazdy po mieście oraz trasach. Dostępne są modele na różnych podwoziach (m.in. crossover, suv, hatchback). Polecamy również ekonomiczne busy wieloosobowe (m.in. 9-osobowe) oraz auta dostawcze z dużą przestrzenią ładunkową (m.in. Fiat Ducato i Peugeot Boxer).

Zapoznaj się z parametrami technicznymi oferowanych aut i dobierz idealne rozwiązanie dla siebie.

Wynajem średnioterminowy aut w Poznaniu
5 (100%) 5 votes