Wynajem długoterminowy aut w Poznaniu

Wynajem długoterminowy samochodów – Poznań i Wielkopolska

Wypożyczalnia samochodów Borexpo w Poznaniu przygotowała atrakcyjną ofertę wynajmu długoterminowego. Tylko u nas znajdziesz duży wybór aut osobowych, busów i samochodów dostawczych w najlepszych cenach.

Gwarantujemy pełne doradztwo, atrakcyjne pakiety usług dodatkowych oraz sprawną obsługę. Z nami bezproblemowo wzbogacisz służbową flotę i skupisz się na swojej podstawowej działalności.

Wynajem długoterminowy aut w Poznaniu i Wielkopolsce – korzyści dla Twojej firmy

Oferujemy korzystny wynajem długoterminowy w Poznaniu i Wielkopolsce (oraz innych regionach kraju). Naszym Klientom zawsze pomagamy dobrać samochód, który idealnie wpisze się w ich indywidualne potrzeby – wykorzystujemy ponad 30-letnie doświadczenie w branży i na bieżąco śledzimy nowości rynku motoryzacyjnego, a zdobytą wiedzą dzielimy się z osobami zainteresowanymi naszymi usługami.

Wynajęcie auta na dłuższy czas obejmuje umowy trwające od 24 do 60 miesięcy (2-5 lat). Klient może w ten sposób wzbogacić swoją firmową flotę o niezawodne samochody osobowe sprawdzonych marek (m.in. Skoda, Mercedes, Daewoo, Volkswagen), wieloosobowe busy idealne na wyjazdy służbowe lub oszczędne auta dostawcze dostosowane do przewozu różnego typu załadunków (polecamy m.in. cenione na polskim rynku Fiaty Ducato oraz Peugeoty Boxer).

Jednocześnie nie ponosi on dużych nakładów finansowych na starcie inwestycji. Wynajem długoterminowy nie obniża również zdolności kredytowej (tak, jak klasyczny leasing), co pozwala na dalsze inwestycje.

Warunki outsourcingowe – jedna składka, pełne bezpieczeństwo

Wypożyczalnia samochodów Borexpo doskonale wie, jak cenny dla przedsiębiorców jest czas, dlatego nasze umowy obejmują kompleksową obsługę. Za wynajem Klient płaci jedynie zryczałtowaną składkę miesięczną (stałą), a przeglądy okresowe, polisy ubezpieczeniowe (OC, AC), wymiana ogumienia i obsługa serwisowa pozostają po naszej stronie.

Wynajem długoterminowy aut w Borexpo to:

  • niskie koszty początkowe
  • konkurencyjne składki miesięczne
  • pełna obsługa serwisowa i wsparcie techniczne
  • nowoczesne auta z bogatym wyposażeniem (m.in. systemy wspomagania jazdy, elektryczne zamki i szyby)

Zapraszamy do kontaktu – przygotujemy indywidualną ofertę specjalnie dla Twojej firmy.

Wynajem długoterminowy aut w Poznaniu
4.8 (95.56%) 9 votes