Wynajem busów

W ofercie wypożyczalni Borexpo znajduje się szereg doskonałych modeli aut, których niezwykłą jakość doceniło wielu polskich kierowców. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić maksymalny komfort naszym klientom, dlatego oferowany przez nas wynajem obejmuje jedynie sprawdzone egzemplarze, gotowe do drogi.

Jako ceniona wypożyczalnia, stawiamy nie tylko na sprawdzone marki samochodów, lecz także komfortowe rozwiązania. Wszystkie busy, regularnie przechodzą niezbędne testy mechaniczne, gwarantujące naszym klientom całkowite bezpieczeństwo.

Minimum formalności i szybkie wypożyczenie

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie wypróbowane, sprawne i pojemne pojazdy. Co więcej, wynajem busa, przebiega całkowicie bezproblemowo. Wierzymy, że tak elastyczne zasady współpracy w połączeniu z nowoczesną i uniwersalną flotą, jaką zapewnia Borexpo, zasłużą na Państwa uznanie.

Borexpo to sprawdzony wybór

Do szerokiego grona naszych klientów zaliczają się m.in. firmy transportowe, budowlane, usługowe, przedsiębiorstwa zajmujące się przeprowadzkami, sklepy i firmy zaopatrzeniowe oraz wiele innych firm. Z oferty wynajmu busa korzystają także klienci indywidualni – jeśli potrzebujesz większego auta dostawczego, by przewieźć ładunek z dowolnej lokalizacji na terenie Poznania, nasza oferta jest właśnie dla ciebie. Nieustannie podnosimy jakość naszych usług, na pierwszym miejscu stawiając komfort i zadowolenie naszych klientów. Dzięki temu Borexpo zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencyjnych firm, obsługujących Poznań i okolice. Wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba wypożyczenia popularnego „dostawczaka”, nasza oferta prezentuje się najkorzystniej, a oferowane pojazdy spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 

Nasza flota

Chcesz wypożyczyć samochód lub busa już teraz?
Rezerwacja
RezerwacjaBus wieloosobowy Fiat Scudo 

Bus Fiat Scudo Van 8-osobowy

cena od 190 zł
silnik 2.0 Multijet 137 KM
8 osobowy
kolor metalizowany złoty
Samochód dostawczy - bus Fiat Ducato 

Bus dostawczy Fiat Ducato

cena od 140 zł
silnik diesla 2,0 JTD
długość całkowita: 4,40 m
długość paki: 2,51 m
Samochód dostawczy - bus Fiat Ducato 

Fiat Ducato 15

cena od 170 zł
silnik diesla 2,3 JTD
długość całkowita: 5,10 m
długość paki: 2,86 m
Samochód dostawczy - bus Peugeot Boxer 

Peugeot Boxer

cena od 170 zł
silnik 2,8 HDI
długość całkowita: 5,35 m
długość paki: 3,36 m