Wynajem busów w Poznaniu

W ofercie wypożyczalni Borexpo znajduje się szereg doskonałych modeli aut, których niezwykłą jakość doceniło wielu polskich kierowców. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić maksymalny komfort naszym klientom, dlatego oferowany przez nas wynajem obejmuje jedynie sprawdzone egzemplarze, gotowe do drogi.

Dostępne modele

Jako ceniona wypożyczalnia, stawiamy nie tylko na sprawdzone marki samochodów, lecz także komfortowe rozwiązania. Wszystkie busy, regularnie przechodzą niezbędne testy mechaniczne, gwarantujące naszym klientom całkowite bezpieczeństwo.

Minimum formalności i szybkie wypożyczenie

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie wypróbowane, sprawne i pojemne pojazdy. Co więcej, wynajem busa, przebiega całkowicie bezproblemowo. Wierzymy, że tak elastyczne zasady współpracy w połączeniu z nowoczesną i uniwersalną flotą, jaką zapewnia Borexpo, zasłużą na Państwa uznanie.

Borexpo to sprawdzony wybór

Do szerokiego grona naszych klientów zaliczają się m.in. firmy transportowe, budowlane, usługowe, przedsiębiorstwa zajmujące się przeprowadzkami, sklepy i firmy zaopatrzeniowe oraz wiele innych firm. Z oferty wynajmu busa korzystają także klienci indywidualni – jeśli potrzebujesz większego auta dostawczego, by przewieźć ładunek z dowolnej lokalizacji na terenie Poznania, nasza oferta jest właśnie dla ciebie. Nieustannie podnosimy jakość naszych usług, na pierwszym miejscu stawiając komfort i zadowolenie naszych klientów. Dzięki temu Borexpo zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencyjnych firm, obsługujących Poznań i okolice. Wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba wypożyczenia popularnego „dostawczaka”, nasza oferta prezentuje się najkorzystniej, a oferowane pojazdy spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Jeśli więc są Państwo zainteresowani wypożyczeniem busa, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia zakładki REZERWACJA.

 

Bus wielosoosoby Fiat Scudo Bus dostawczy Peugeot Boxer
 Bus dostawczy fiat ducato 11  Bus dostawczy fiat ducato 15